Služby, ktoré si zamilujete

Chcem predať

Chcem predať svoju nehnuteľnosť.

Chcem kúpiť

Mám záujem kúpiť novú nehnuteľnosť.

Výkup nehnuteľností

Potrebujem urýchlene predať svoju nehnuteľnosť.

REKONŠTRUKCIE

Mám záujem rekonštrukciu nehnuteľnosti.

Nábytok na mieru

Mám záujem o nábytok na mieru.

Potrebujete predať svoju nehnuteľnosť za najlepšiu cenu a nemáte čas sa zaoberať inzerovaním nehnuteľnosti, prezentáciou nehnuteľnosti, následným dohadovaním obhliadok a ak sa konečne nájde záujemca, tak nadmernou byrokraciou spojenou s predajom nehnuteľností ? Práve preto sme tu pre vás my, aby sme Vám ušetrili čas a zdravie a v konečnom dôsledku aj peniaze.
Potrebujete kúpiť nehnuteľnosť, ale nemáte čas a energiu prehrabávať sa pomedzi stovkami inzerátov, ktoré sú väčšinou neaktuálne, zavádzajú alebo majú ilustračné fotky ? V tom prípade ste na správnom mieste. Všetky inzeráty ktoré zverejňujeme na našej stránke sú pravidelne aktualizované a každú nehnuteľnosť sme osobne navštívili.
Potrebujete rýchlo predať vašu nehnuteľnosť a nemáte čas kým sa nájde budúci záujemca ? Alebo potrebujete urýchlene vyriešiť svoju zlú finančnú situáciu, ste tesne pred dražbou alebo vám hrozí exekúcia ?
S nami je kompletná rekonštrukcia bytu vždy jednoduchá. Zverte rekonštrukčné práce do rúk skutočných odborníkov na rekonštrukcie bytov.
Ponúkame kompletné zariadenie interiérov od vstupných bezp. dverí po interiérové dvere , vstavané skrine , šatníky , spálne , obývacie izby a doplnky, detské izby, predsieňové zostavy, kúpeľňové skrinky, dosky, či položné zostavy.