Naša misia

Bezstarostný predaj Vašej nehnuteľnosti

Spokojnosť klienta na prvom mieste. 

Naša Vízia

Vízia našej realitnej kancelárie je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Spolu s prirodzeným vývojom sme sa rozhodli vybudovať pre budúcich klientov komfort, ktorého súčasťou je bezpečný predaj a kúpa nehnuteľnosti, zabezpečenie hypotekárneho poradenstva, alebo rekonštrukcia vysnívanej nehnuteľnosti podľa svojich predstáv.

Náš tím

Mário Luljak

Konateľ

Región Nová Dubnica a okolie
V realitnom  svete pracujem už 10 rokov. Mal som možnosť vidieť ako ceny nehnuteľnostií klesli, alebo naopak posledné roky abnormálne vzrástli. Časom som sa naučil k nehnuteľnostiam pristupovať komplexne. Som tu pre Vás ak potrebujete poradiť s predajom, kúpou, ale aj s pomocou pri financovaní nehnuteľnosti. Čo ma najviac baví  a napľňa je rekonštrukcia našich vykúpených bytov. Mám svoj pohľad a štýl a výsledný efekt stojí za to. Nieje nič lepšie robiť to, čo Vás baví. 

Tomáš Pukanec

Realitný Maklér

Región Nová Dubnica a okolie
Milujeme čo robíme a robíme čo milujeme
Good Morning Reality, s.r.o

IČO:  51 481 642  
Sídlo: Okružná 586/67 
Nová Dubnica 018 5

Kontakt

Máš otázku ?

Súhlasím so spracovaním spoločnosťou Good Morning Reality, s.r.o na účely emailovej alebo telefonickej komunikácie na nevyhnutne potrebný čas, maximálne však na dobu 1 rok, kedy budú všetky osobné údaje bezodkladne vymazané. Získané osobné údaje v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Súhlas so spracovaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.