Chcem predať Nehnuteľnosť

Výhodná cena

Cena sa nikdy nenavyšuje. Cena je férová pre všetky zúčastnené strany.

Administratíva

Vybavíme za vás všetku administratívu vrátane prepisu energií a nájmu.

PRÁVNY SERVIS

Kompletný právny servis. Používame zmluvy ktoré sú autorizované advokátom.

Hypotekárny servis

Kompletný hypotekárny servis s poradenstvom a výberom najvýhodnejšej ponuky.

phone

Prvý kontakt

V prvom rade si veľmi vážime že ste sa s predajom nehnuteľnosti obrátili na nás. Od prvého okamihu pristupujeme ku klientom individuálne, úctivo s plným nasadením. Náš cieľ je klienta maximálne odbremeniť od predaja a úkonom spojených s ním a tým mu ušetriť čas. Pri prvom kontakte od vás budeme požadovať základné informácie o vašej nehnuteľnosti.
chat

Konzultácia

Podľa zistených informácií ktoré poskytnete pri prvom kontakte si dohodneme stretnutie na nehnuteľnosti. Toto stretnutie je BEZPLATNÉ. Na stretnutí si nehnuteľnosť prejdeme, prediskutujeme, doplníme všetky podstatné informácie, právne stavy, ktoré majú vplyv na predaj nehnuteľnosti. Oboznámime Vás kto sme, kde nás nájdete, vysvetlíme Vám ako pracujeme, ako hľadáme klientov, aká je momentálne situácia na realitnom trhu.
play

Začiatok spolupráce

Ak Vás naša prezentácia zaujala, môžeme sa dohodnúť na spolupráci. Na základe situácie na trhu určíme cenu nehnuteľnosti a províziu pri prípadnom predaji nehnuteľnosti. Môžete si vybrať dve rôzne spolupráce. Prvá je exkluzívne zastúpenie. Pri tomto druhu spolupráce bude vynaložené maximálne úsilie realitného makléra a samotnej realitnej kancelárie ktoré bude viesť k predaji nehnuteľnosti. Druhý spôsob je dohoda o inzerovaní nehnuteľností.
marketing

Marketing

Ako náhle odsúhlasíte spoluprácu, všetky informácie získané po osobnom stretnutí spracujeme do predajnej podoby tak, aby zaujala klienta. Všetky nehnuteľnosti určené na predaj sú ihneď pridané do systému a exportované na najznámejšie realitné servery ako sú topreality.sk, nehnutelnosti.sk alebo aj bazos.sk.
presenation

Prezentácia

Ihneď po pridaní do systému sú nehnuteľnosti aktívne ponúkané klientom, ktorý si nechali požiadavku na kúpu nehnuteľnosti. Možnému záujemcovi v stručnosti odprezentujeme nehnuteľnosť, odpovieme všetky jeho otázky.
show

Obhliadka

Pokiaľ klienta nehnuteľnosť dostatočne zaujala, dojednáme obhliadku nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť možnému záujemcovi odprezentujeme a oboznámime ho so všetkými skutočnosťami, ktoré by mohli ovplyvniť jeho rozhodnutie nehnuteľnosť kúpiť. Zistíme spôsob financovania nehnuteľnosti. Pokiaľ bude potrebné úverové financovanie, v skratke si overíme možnosť získania úveru, bonitu klienta a oboznámime ho so samotným úverovým procesom. Týmto postupom zabezpečíme, aby sa o kúpu nehnuteľnosti zaujímali iba skutočný záujemcovia, ktorý dokážu získať všetky potrebné finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti.
phone

Predajný servis

Pokiaľ sa po obhliadke záujemca rozhodne kúpiť nehnuteľnosť, objasníme mu celý postup predaja nehnuteľnosti, všetko čo bude obchod obnášať a ako dlho bude obchodný prípad trvať. V prípade úverového financovania mu ochotne ponúkneme pomoc s vybavením hypotéky za čo najlepších podmienok. Pripravíme rezervačnú zmluvu, ktorá má atribúty zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a je podmienená zložením rezervačnej zálohy. Zložením zálohy má predávajúci istotu, že budúci kupujúci svojvoľne neodstúpi od predaja nehnuteľnosti. Po podpísaní rezervačnej zmluvy zadávame právnikovi žiadosť na vypracovanie kúpnej zmluvy. Po vypracovaní kúpnej zmluvy a po dohode všetkých strán dopĺňame dátumy. V prípade drobné korekcie od majiteľa nehnuteľnosti ale aj záujemcu. Po odsúhlasení kúpnej zmluvy všetkými stranami pristupujeme k overeniu podpisu u notára. Keďže bezpečnosť transakcie ja u nás na prvom mieste. Zmluvy vkladujeme do katastra nehnuteľnosti až po pripísaní dohodnutej sumy na účet predávajúceho.
flag

Popredajný servis

Po vyplatení celkovej dohodnutej kúpnej ceny pripravíme preberací protokol na základe ktorého sa nehnuteľnosť reálne odovzdá kupujúcemu so všetkými kľúčmi, opíšu sa stavy energií na základe ktorých odhlásime predávajúceho a nahlásime kupujúce