CHCEM Kúpiť NEHNUTEĽNOSŤ

Výhodná cena

Cena sa nikdy nenavyšuje. Cena je férová pre všetky zúčastnené strany.

Administratíva

Vybavíme za vás všetku administratívu vrátane prepisu energií a nájmu.

PRÁVNY SERVIS

Kompletný právny servis. Používame zmluvy ktoré sú autorizované advokátom.

Hypotekárny servis

Kompletný hypotekárny servis s poradenstvom a výberom najvýhodnejšej ponuky.

phone

PRVÝ KONTAKT

V prvom rade si veľmi vážime že ste sa s kúpou nehnuteľnosti obrátili na nás. Od prvého okamihu pristupujeme ku klientom individuálne, úctivo s plným nasadením. Náš cieľ je klienta maximálne odbremeniť od kúpy a úkonom spojených s kúpou nehnuteľnosti a tým ušetriť čas, energiu a zdravie. Pri prvom kontakte od vás budeme požadovať základné informácie o nehnuteľnosti ktorú hľadáte.
chat

Konzultácia

Podľa zistených informácií ktoré poskytnete pri prvom kontakte si dohodneme osobné stretnutie. Toto stretnutie je BEZPLATNÉ. Na stretnutí si spoločne prejdeme vaše požiadavky, preferencie. Priblížime vám situácie na realitnom trhu.
home

Výber nehnuteľnosti

Akonáhle zistíme vaše preferencie na nehnuteľnosť začína vyhľadávanie nehnuteľnosti na základe vaších požiadaviek. Ako prvé vám ukážeme našu aktuálnu ponuku nehnuteľností. Pokiaľ Vám žiadna ponuka nevyhovuje sústredíme sa na internú databázu klientov, ktorých môžeme osloviť. Ak sa aj napriek snahe nenájde žiadna zhoda, oslovíme iné realitné kancelárie s ktorými spolupracujeme. Ak sa aj tak nenájde vhodná nehnuteľnosť, zapíšeme vás do našej databázy ako klient čakajúci na nehnuteľnosť. Akonáhle bude nehnuteľnosť dostupná, budeme Vás kontaktovať.
show

Obhliadka

Pokiaľ si vyberiete nehnuteľnosť, dojednáme obhliadku vybranej nehnuteľnosti. Vopred máme pripravené informácie o nehnuteľnosti od majiteľa. Nehnuteľnosť Vám ukážeme, zodpovieme všetky otázky, upozorníme na všetky faktické skutočnosti, ktoré by mohli ovplyvniť vaše rozhodnutie nehnuteľnosť kúpiť. Zistíme spôsob financovania nehnuteľnosti a šancu na úspech obchodného prípadu, taktiež pravdepodobný čas obchodného prípadu.
person

Osobné jednania

Pokiaľ sa nehnuteľnosť rozhodnete kúpiť, urobíme všetko pre to aby ste ju mohli kúpiť v čo najlepších podmienkach. Našou úlohou je vyjednať rozumnú zľavu tak, aby bol spokojný aj majiteľ nehnuteľnosti, ale aj kupujúci. Priblížime Vám proces predaja vybranej nehnuteľnosti, v prípade financovania prostredníctvom úveru poskytujeme pomoc s vybavením najvýhodnejšieho úveru na trhu. Počas celej doby zastupujeme vaše záujmy aby ste boli maximálne spokojný.
transaction

Prevod nehnuteľnosti

Po dohode s predávajúcim pripravíme rezervačnú zmluvu, ktorá má atribúty zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a je podmienená zložením rezervačnej zálohy. Zložením zálohy má predávajúci istotu, že budúci kupujúci svojvoľne neodstúpi od predaja nehnuteľnosti. Po podpísaní rezervačnej zmluvy zadávame právnikovi žiadosť na vypracovanie kúpnej zmluvy. Po vypracovaní kúpnej zmluvy a po dohode všetkých strán dopĺňame dátumy. V prípade pripomienok uskutočníme drobné korekcie. Po odsúhlasení kúpnej zmluvy všetkými stranami pristupujeme k overeniu podpisu u notára. Keďže bezpečnosť transakcie ja u nás na prvom mieste. Zmluvy vkladujeme do katastra nehnuteľnosti až po pripísaní dohodnutej sumy na účet predávajúceho.
flag

Popredajný servis

Po vyplatení celkovej dohodnutej kúpnej ceny pripravíme preberací protokol na základe ktorého sa nehnuteľnosť reálne odovzdá kupujúcemu so všetkými kľúčmi, opíšu sa stavy energií na základe ktorých odhlásime predávajúceho a nahlásime nového majiteľa.